Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wigilia firmowa

Krótkie życzenia na Wigilię klasową i firmową

Zwyczaj celebrowania kolacji wigilijnej to nie tylko tradycyjne spotkania w gronie rodziny i przyjaciół 24 grudnia. Bowiem niesłabnącą popularnością cieszą się także Wigilie klasowe dla uczniów i wychowawców organizowane w szkołach oraz firmowe dla pracowników. Przed wspólnym spożywaniem przygotowanych potraw i przekąsek, uczestnicy, dzieląc się opłatkiem, składają sobie krótkie życzenia.

 

ŻYCZENIA NA WIGILIĘ KLASOWĄ

 

DLA KOLEŻANKI I KOLEGI

Życzenia dla koleżanki i kolegi z klasy mają zazwyczaj żartobliwą formę. Uczniowie życzą sobie m.in. dobrych ocen, wymarzonych prezentów, udanego Sylwestra, a nawet ładnej dziewczyny, czy przystojnego chłopaka.

 

Radosnych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń i realizacji zamierzonych planów!

 

Życzę Ci tego co najważniejsze: zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiernych przyjaciół, ciągłego uśmiechu na twarzy, motywacji do nauki i jak najlepszych ocen.

 

Wesołych Świąt, smacznych potraw na Wigilii, bajkowych prezentów pod choinką, wystrzałowego Sylwestra i oby Nowy Rok był  jeszcze lepszy od tego, który właśnie się kończy.

 

Życzę Ci radosnych Świąt w gronie rodzinnym, wymarzonych prezentów, niezapomnianego Sylwestra, a w Nowym Roku powodzenia w szkole i uśmiechu na co dzień.

 

DLA NAUCZYCIELA I WYCHOWAWCY

Życzenia świąteczne dla wychowawcy i nauczyciela  mają  o wiele bardziej oficjalną formę, niż te, które składają sobie uczniowie.

 

Życzę Panu (-i) Wesołych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, szampańskiej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku niezliczonych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku, składam Panu (-i) serdeczne życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, satysfakcji z pracy zawodowej, a na co dzień wiele cierpliwości dla niesfornych uczniów.

 

ŻYCZENIA NA WIGILIĘ FIRMOWĄ

 

Składane podczas Wigilii firmowej życzenia dla kolegi i koleżanki z pracy są zazwyczaj krótkie, ograniczają się do kilku zdań. Świąteczne życzenia  mogą mieć formę żartobliwą lub poważną, w zależności od tego, jaki stopień zażyłości łączy poszczególnych pracowników firmy.

 

Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze: zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, kolacji wigilijnej w ciepłej, rodzinnej atmosferze, niezapomnianej imprezy sylwestrowej oraz spełnienia wszystkich noworocznych postanowień, planów i zamierzeń.

 

Z okazji nadchodzących świąt, życzę Ci zasłużonego odpoczynku od pracy, radosnego świętowania w gronie najbliższych, a w Nowym Roku niesłabnącego optymizmu, satysfakcji z dokonań zawodowych …i podwyżki.

 

Przyjmij moje najserdeczniejsze życzenia: ciepłych i rodzinnych Świąt, spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków, mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy, udanego Sylwestra, a w Nowym Roku realizacji najskrytszych marzeń i odważnych planów.

 

Oby nadchodzący Nowy Rok był obfitował w same pozytywne zdarzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, a zapasy pozytywnej energii zgromadzone podczas Świąt wystarczą na cały kolejny rok.